O nás

Môj krátky príbeh

Volám sa Alexandra, mám 36 rokov a miešam pre vás Alexír.

Vlastnú kozmetiku som si začala vyrábať hlavne preto, lebo už dávno som zistila, že používanie čistých olejov a masiel dáva mojej pleti oveľa viac ako ktorékoľvek komerčné krémy, ktoré nepoužívam už asi 17 rokov. Najprv som používala len čisté oleje.

Keďže zbožňujem naozaj všetky a nikdy som si nevedela vybrať ktorý je najlepší, používala som každý deň iný 🙂. Potom som začala používať aj maslá, hlavne na noc. Postupne som ich začala navzájom kombinovať, pridávala vitamíny a iné prospešné látky, aby moja pleť dostala všetko čo potrebuje.

Do finálnej podoby sa Alexír dostal asi za 5 rokov od prvých pokusov a s konečným výsledkom som veľmi spokojná. Vždy som mala problém používať komerčnú kozmetiku, pretože podľa mňa, niečo čo vydrží dva roky, vonia to neprirodzene a nepokazí sa, nemôže byť dobré.

Reklama je naozaj silná vec a ešte keď nám sľúbia, že nám zmiznú vrásky... Ja nič podobné sľubovať nebudem ale verím, že sa sami presvedčíte, že jednoduché, prírodné produkty vašej pleti úplne stačia.Prečo Alexír?

Alexandra + Elixír = Alexír 🙂