O nás

Môj krátky príbeh

Volám sa Alexandra, mám 34 rokov a miešam pre vás Alexír.

Vlastnú kozmetiku som si začala vyrábať hlavne preto, lebo už dávno som zistila, že používanie čistých olejov a masiel dáva mojej pleti oveľa viac ako ktorékoľvek komerčné krémy, ktoré nepoužívam už asi 15 rokov. Najprv som používala len čisté oleje. Keďže zbožňujem naozaj všetky a nikdy som si nevedela vybrať ktorý je najlepší, používala som každý deň iný :)

Potom som začala používať aj maslá, hlavne na noc. Postupne som ich začala navzájom kombinovať, pridávala vitamíny a iné prospešné látky, aby moja pleť dostala všetko čo potrebuje. Do finálnej podoby sa Alexír dostal za posledné 2 roky a s konečným výsledkom som veľmi spokojná. Vždy som mala problém používať komerčnú kozmetiku, pretože podľa mňa, niečo čo vydrží dva roky, neprirodzene vonia a nekazí sa, nemôže byť dobré.

Reklama je naozaj silná vec a ešte keď nám sľúbia, že nám zmiznú vrásky... Ja nič podobné sľubovať nebudem ale verím, že sa sami presvedčíte, že prírodné a kvalitné produkty vašej pleti úplne stačia.

Keďže ma naozaj veľmi teší „variť“ krémy, som rada, že ma moja kamarátka Zdenka dotiahla do toho, aby sme založili firmu a začali ich predávať. Hlavne keď naozaj slušná vzorka mojich kamarátok, kolegýň, babičiek a mamičiek, bola s Alexírom spokojná. Verím, že budete aj vy :)